افزونه های امنیت وردپرس

بررسی امنیت قالب و افزونه های وردپرس با افزونه Plugin Security Scanner

امنیت قالب و افزونه های وردپرسی یکی دیگر از راه های افزایش امنیت سایت های وردپرسی می باشد. اما بررسی تمامی افزونه های سایت و قالب ها کار بسیار وقت گیر و دشواری است.

در این آموزش به شما افزونه ای را معرفی می کنم که این کار را برای شما در چند دقیقه انجام می دهد، این افزونه Plugin Security Scanner نام دارد.

افزونه Plugin Security Scanner که با نسخه ۲.۰.۲ در مخزن وردپرس موجود می باشد، بیش از ۴۰۰۰ نصب داشته است و روی وردپرس با نسخه ۵.۲.۲ تست شده است.

چرا امنیت قالب و افزونه های وردپرس را باید چک کنیم؟

اکثر افراد که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند، فقط به نصب و راه اندازی قالب و افزونه ها توجه می کنند، اما بحثی که در این جا هست، سالم بودن قالب و افزونه ها می باشد.

در مطالب قبلی توضیح داده شده است که چرا از افزونه و قالب های نال شده نباید استفاده کنیم، اما در این مطلب بحث ما بررسی جزئیات امنیتی قالب ها و افزونه ها است.

این مطلب را از دست ندهید:  امنیت وردپرس با افزونه cloudflare

ویژگی های افزونه Plugin Security Scanner

  • قابلیت تشخیص مشکلات افزونه ها
  • قابلیت تشخیص مشکلات قالب ها
  • نمایش مشخصات افزونه ها و قالب ها
  • رابط کاربری آسان

نصب افزونه Plugin Security Scanner

شما می توانید افزونه Plugin Seurity Scanner را از مخزن وردپرس دریافت کنید و یا به صورت فایل Zip  از قسمت افزودن افزونه اقدام به نصب کنید.

صفحه افزونه Plugin Seurity Scanner       دانلود مستقیم از مخزن وردپرس

بعد از نصب افزونه Plugin Seurity Scanner در نوار کناری پیشخوان سایت خود به قسمت ابزارها مراجعه کنید، و برای بررسی امنیت قالب و افزونه های وردپرس روی زیر شاخه Plugin Seurity Scanner کلیک کنید.

بعد از این که شما روی گزینه Plugin Seurity Scanner کلیک کردید افزونه شروع به کار کردن می کند، افزونه شروع به اسکن و جست و جو کرده و تمامی قالب ها و افزونه ها را در سایت بررسی می کند.

شما با نصب این افزونه می توانید امنیت قالب و افزونه های وردپرس سایت خود را بررسی کنید.

آرین لاوی

آرین لاوی هستم؛ هم بنیانگذار " آقای امنیت " که حاصل تجربه های خودم در حوزه تخصصی امنیت وب و امنیت وردپرس را برایتان می نویسم و تلاش میکنم به شما کمک کنم تا وبسایت امنی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن